PS YOUNG SINGLE 20-40 år

OBS! COVIDPASS GÄLLER,

Paradisewings välkomnar unga singlar till ett eget event ni är i åldrarna 20 till 40 år

OBS! DET ÄR ANMÄLNINGSPLIKT GENOM ATT GÖRA PROVAPÅ ANSÖKAN TILL DENNA KVÄLLEN.  Vi vill skapa en jämn fördelning mellan könen. Gör ansökan och invänta inbjudan från klubben. Kommer ni utan inbjudan kommer ni inte in.

Dessa specialkvällar arrangeras av Ps nya unga värdpar F & F

Som också är Dj.

OBS! Ta med egen handduk, TJEJER ta med två handdukar en till duschningen och den viktigaste att ha under rumpan vid sexuella aktiviteter.

Insläpp mellan 20.00 och 22.00. Klubben stänger kl. 02.00

Baren serverar både varma och kalla drycker, och vi bjuder på en enklare vickning.

Alla sexuella läggningar är välkomna! Vi vill gärna se lite kinky klädsel – exempelvis sexiga underkläder eller lite avancerat läder. (Med läder kan menas att man skippar handduken och går i ”skinnstället” = naken).

Utöver massor med lekrum med alla tänkbara möjligheter för lek och utlevnad har vi vårt otroligt sköna spa – och glöm inte det häftiga oljekladd-rum!

Klubbens mysiga pub är som gjord för mingel.

Blir man nikotinsugen kan man mingla på terrassen.

Oavsett nationalitet kräver vi att man kan göra sig förstådd på och förstår svenska språket!

Entré: 300 kr / per person

Varmt välkomna